uzivatel19
15. 10. 2022 • 10:26

Zdravim mam otazku ohladom tohto systemu.
Pri zapnuti tlacidlom on/off na hlavnej jednotke mi v rezime dab+ vzdy zobrazi no signal, radio nehra. Po prepnuti dialkovym ovladacom o stanicu dalej a potom spat mi ulozena stanica uz nabehne. Je to chyba alebo vlastnost?

Jarek I (Jarek_)
29. 12. 2022 • 10:04

V mém případě se při zapnutí tlačítkem on/off na hlavní jednotce v režimu DAB+ sice také na chvíli zobrazí "NO SIGNAL", ale po cca 2 sekundách zmizí a příslušná dříve navolená stanice začne normálně hrát. Možná by pomohla aktualizace firmware, pokud nemáš aktuálně nejnovější (VER 1.13)

Jarek I (Jarek_)
29. 12. 2022 • 10:10

V mém případě se při zapnutí tlačítkem on/off na hlavní jednotce v režimu DAB+ sice také na chvíli zobrazí "NO SIGNAL", ale po cca 2 sekundách zmizí a příslušná dříve navolená stanice začne normálně hrát. Možná by pomohla aktualizace firmware, pokud nemáš aktuálně nejnovější (VER 1.13)

Hydrawerk
22. 7. 2022 • 17:30

SC-PMX92 neumí zobrazit radiotext (RT) u RDS při FM příjmu. Trochu zklamání pro mě.

Hydrawerk
22. 7. 2022 • 17:29

Jakej máte názor na některej DAB+ mikrosystém od Yamahy v podobné cenové kategorii? Třeba MCR-B270D za cca 9700 CZK.
https://www.alza.cz/yamaha-mcr-b270d-stribrny... ...

Sido
10. 3. 2021 • 23:12

Zdravim. Tak ja som skusil jak soundbar od Sony tak testovany Panasonic a moj zaver je taky, ze soundbar som vratil a ten mikrosystem je super jak na filmy tak na audio. Ak kupovat soundbar tak jedine Lg a Samsung. Sony neodporucam.

Sido
2. 1. 2021 • 10:11

Zdravim. Uvazujem o tom mikrosysteme alebo o soundbare. Co by bolo lepsie? Planujem to napojit na tv, popripade na pc.
Viem, ze su to rozdielne veci. Na filmy je lepsi soundbar koli priestor. zvuku a subwooferu..

robo
13. 1. 2021 • 14:09

Ahoj, tiež plánujem kúpu audia k TV. TV ktorý mám teraz (65" Philips) nemá tak zlý zvuk, dokonca je tam počuť náznak basov. Limitom je plocha membrány reproduktoru, ktorá hlbšie tóny fyzicky nevie zahrať. Vypočul som si pár soundbarov a dospel som k záveru, že prednes stredných a vyšších pásiem zvuku nie je o nič lepší než moja súčasná TV, pretože v soundbare ktorý má profil povedzme 8x8 cm sa o moc väčšie repro ako mám v TV skrátka nezmestí. Rozdiel je samozrejme v basoch, ktoré dokáže urobiť subwoofer. V skratke, mne by stačilo k mojej TV pripojiť len subwoofer a bol by som spokojný 😃 No a teraz že prečo uvažujem nad mikrosystémom: Ešte mám stále veľa CD, rád počúvam FM rádio, prípadne si pustím hudbu z mobilu cez Bluetooth alebo z USB. Zapínať telku len aby som si pustil hudbu (príkon TV je okolo 250W) mi príde ako nezmysel. Hľadám mikrosystém bez Wifín, siete, Spotify a podobných vecí. Nepotrebujem to. Na tomto Panasonicu ma odrádza apatia voči masovej značke a nechápem ten displej z kalkulačky. Veď na podobnom mikrosystéme som mal grafický displej už pred 15 rokmi. Ešte pokukujem po Denon M41D alebo Yamaha N270D, ale ani jeden z nich neponúka prebudenie signálom. Keďže to chcem hlavne ku TV, nechce sa mi pri každom zapnutí šahať ešte aj po ovládači od rádia.

VaP
5. 3. 2020 • 19:59

Koupil jsem si snad perpetuum mobile? Už při vybírání nové hi-fi věže jsem zaznamenal, že uváděné výkony nad 100W se staly běžným trendem (před cca 30 lety jsme přitom měli sterea kolem 20W a bohatě nám to stačilo). Ovšem myslím, že jde pouze o marketingový podfuk - příkon sestavy SC-PMX92 je pouhých 40W, takže kde se bere ten udávaný výkon? Už ve starých dobách se mluvilo o tzv. "hudebním výkonu", dnes máme pojem "výkon RMS", ale logicky bych očekával, že to budou vždy hodnoty blízko udávané spotřeby. Nebo snad jsem si koupil zázračné zařízení, které mi vyrobí energii z ničeho a jeho příští generace už bude schopná uvařit i vodu na kafe a mít přitom spotřebu do 20W?
Když se podívám do manuálu své staré hi-fi věže od SONY (vyrobené někdy po roce 2000), tak tam se uvádí příkon 70W, jmenovitý výkon 40W a výkon RMS 50W. To mi přijde naprosto korektní. První věcí, kterou jsem proto po vybalení nové věže udělal, bylo subjektivní porovnání jejich maximálních hlasitostí. Umístil jsem je ke dvěma protějším stěnám v obýváku, pustil v nich totožná cédéčka, posadil se mezi ně a ovladači přidával hlasitost tak, aby to znělo z obou stran stejně. A výsledek? Když jsem na staré věži od Sony došel na maximum, na novém Panasonikovi jsem měl k dispozici ještě necelých 10 stupňů (celkem je tam 50). Ke cti obou zařízení nutno dodat, že zkreslení při maximu je opravdu malé a reproduktory nemají tendenci padat z nábytku. Milým překvapením pro mě bylo, že zvuk z nové věže je sytější a zřetelnější. Takže změna k lepšímu to rozhodně je. Už navždy ale budu přesvědčen, že dnešní udávané výkony jsou jen bublina - jinak by přece nové zařízení s více než dvojnásobným výkonem nemohlo mít téměř poloviční spotřebu a ve srovnání maximální hlasitosti bych čekal o dost větší rozdíl.
I navzdory tomuto zjištění jsem ale rád, že jsem udělal s pořízením nové věže fakt dobré rozhodnutí - a za to patří dík i recenzentovi, který mě inspiroval svým dřívějším hodnocením věže SC-PMX152...

Jenda
6. 3. 2020 • 7:02

Taky by me zajimalo jak je to mozne s tim vykonem?Ale uz je asi technologie tak vepredu ze to jde.U auta jde taky zvysit vykon turbem aniz by se zvysila spotreba pohonych hmot.

Jirka
6. 3. 2020 • 7:08

Jsem téhož názoru, že výrobci si dnes parametry cucají z prsů. Několikrát jsem zde rozporoval, že nemůže být výkon nižší než udávaný výkon, vždy jsem za blbce, ale žádný génius mi to ještě nevysvětlil 🤢

Jirka
6. 3. 2020 • 7:18

Samozřejmě jsem se přepsal, příkon nemůže být nižší než udávaný výkon. Takže i když se dnes používají zesilovače třídy D, které mají účinnost přes 90% , nemůže to být perpetum mobile...

Jenda
6. 3. 2020 • 12:33

Chtelo by to nekoho kdo by nam to vysvetlil jak je to s tim vykonem?

Jarek
20. 12. 2021 • 20:13

Vysvětluji si to tak, že výrobci uvádějí příkon během provozu podle nich typického, zatímco výkon uvádějí maximální možný (při kterém bude příkon vyšší). Je-li to tak, nevidím v tom vysloveně marketinkový trik na obelstění potenciálního zákazníka, má to pro něj celkem dobrou orientační praktickou vypovídací hodnotu.

Honza
2. 3. 2020 • 20:41

A máte nějaké konkrétní kabely vyzkoušené které by jste mi doporučili?

Marcel
3. 3. 2020 • 4:11

Kabelů je hafo. Já koupil ten, o kterém píšu o příspěvek výše.

Honza
2. 3. 2020 • 8:26

Dobry den, jak vise pisete ze kabely k repro jsou nicemny.Tak bych se chtel zeptat jake kabely k reproduktorum by jste mi doporucili?Dekuju

Michal
2. 3. 2020 • 16:12

Kabely jsou a určitě ještě dlouhou dobu budou nejlepší pro přenos signálu.Jen vždy záleží na situaci.Pro někoho jsou nepraktickè z hlediska uspořádání daného prostoru(ne všichni chtěj vidět stohy kabelů po celým obýváku)Jinak kabely určitě z bezkyslíkaté mědi s náležitým průměrem.To je nešvar většiny minisystémů.Bývají dodávány s žalostně tenkými "kakablíky" .Průměr 2x1,5mm a s délkou do dvou metrů pro jeden reproduktor je akorát

Marcel
2. 3. 2020 • 18:12

Já to rovnou předimenzoval a koupil QED XT25 -2x2,5mm2. Budou se hodit i do budoucna.

Pavel
29. 2. 2020 • 17:31

Hraje opravdu velmi dobře. CD mechanika je tichá. Slyšíte jen slabé ševelení, když se přiblížíte velmi blízko.
Nadprůměrný mikrosystém. Doufám, že vydrží dlouho bez poruchy.

VaP
27. 2. 2020 • 22:26

Tuto mikrověž jsem koupil jako skvělé rozšíření k nové televizi od stejného výrobce. Hraje skvěle a propojení optikou nemá chybu, k dispozici je navíc i další varianta, která zajistí automatické zapnutí současně s tv. Mám ale pochybnost, zda mi funguje d.bass - při jejím zapínání sotva slyším rozdíl v podání hloubek (je to asi jako přímé zesílení hloubek o 1 stupeň). Máte s tím prosím někdo stejnou zkušenost? Potřeboval bych vyřešit dilema, zda to reklamovat nebo se s tím smířit (když jsem si to chtěl otestovat v několika obchodech, nikde mi nechtěli půjčit ovladač...)

Jan Grund
28. 2. 2020 • 1:52

U téhle sestavy,je velký plus že je opravdu celkově vyladěná takže nic moc není potřeba nastavovat,možná je to spíš na škodu,přednastavený režimy bohatě stačí.Pokud ale použiji tlačítko D Bass,tak rozdíl je slyšitelný.Ja osobně nechávám vypnutý,jen někdy si zaduním😉😀

Marcel
28. 2. 2020 • 4:59

U hudby je rozdíl slyšitelný. Moc to k tv nepoužívám. Taky záleží na úrovni hlasitosti. Doporučuji, pustit nějaké cédo, hlasitost na 20 a porovnat.

Jan Grund
28. 2. 2020 • 1:53

U téhle sestavy,je velký plus že je opravdu celkově vyladěná takže nic moc není potřeba nastavovat,možná je to spíš na škodu,přednastavený režimy bohatě stačí.Pokud ale použiji tlačítko D Bass,tak rozdíl je slyšitelný.Ja osobně nechávám vypnutý,jen někdy si zaduním😉😀,ale není to subwoofer

Pavel
28. 2. 2020 • 14:26

Mám tuto mikrověž a stejnou zkušenost jako Vy. Reklamace je v tomto případě zbytečná. Mějte se.🙂

VaP
24. 3. 2020 • 11:54

Na zákaznickou podporu panasonic.praha@eu.panasonic.com jsem poslal dotaz, jak poznat, že je D.bass zapnuto, a až na druhý pokus jsem obdržel pouze tuto specifikaci:„Funkcia  D.Bass (Dynamic Bass) zabezpečuje a zvyšuje kvalitu basov pri počúvaní primárne rytmickej a tanečnej hudby.  Poskytuje zosilnenie zvukových efektov. Z uvedeného dôvodu, je vhodnou alternatívou pre DJ  alebo  kým sa nastaví Vami preferovaná hudobná zostava.  
Zvýrazňuje hlšie  tóny a zaisťuje jej dynamickejší ráz. 
Použitie tejto funkcie sa uprednostňuje pri kvalitných menších reproduktoroch a takmer nutné v prípade jednopásmových reproduktorov. Naopak pri použití subwooferu sú tieto funkcie  môžu využívať pre skvalitnenie zvuku.“Touto odpovědí jsem se nijak neposunul vpřed a protože můj unavený sluch (jsem už ve věku 60+) fakt nebyl schopen rozlišovat okamžik zapnutí D.Bass ani u té hudby z CD, která je basy opravdu nabitá, přinesl jsem mikrověž zpět do obchodu a tam mi vyplnili reklamační protokol a poslali ji do autorizovaného servisu k posouzení.
Po 2 týdnech mi přišla věž zpět s tímto vyjádřením:„...při zapínání a vypínání je tato funkce zřetelná. Jsou zvýrazňovány nízké frekvence např. 63Hz. Byl pořízen záznam pouze pro účely PPS a servisu. Přístroj odpovídá specifikaci daného typu přístroje. Reklamace se zamítá jako neopodstatněná.“Očekával jsem sice ze servisu protokol, kde by se uváděly předepsané hodnoty a jejich tolerance a k nim hodnoty naměřené, ale spokojil jsem se i s touto odpovědí - přece jen nechci být až tak protivný prudič.
Vytáhl jsem proto svůj starý notebook, který má nainstalovanou aplikaci AUDACITY a na zvukové kartě má samostatný stereo vstup. Pomocí tónového generátoru z této aplikace jsem si vytvořil 3 soubory FLAC se sinusovým tónem 63Hz, 180Hz a 300Hz. Ve věži jsem pak soubory přehrával z flešky a s pomocí sluchátkového výstupu jsem je zpětně analyzoval v AUDACITY.Zjistil jsem toto:
tón 63Hz je zapnutím D.B. zesílen o 60% a následně jej lze regulací hloubek upravit o -37% až +100% (v porovnání s amplitudou s nulovým nastavením). Bez zapnuté D.B. je rozsah regulace při této frekvenci -60% až +60%
tón 180Hz je zapnutím D.B. zesílen o 5% a následně jej lze regulací hloubek upravit o -40% až +38%. Bez zapnuté D.B je rozsah regulace -42% až +32%
tón 300Hz je zapnutím D.B. zesílen o 2% a následně jej lze regulací hloubek upravit o -34% až +19%. Bez zapnuté D.B je rozsah regulace -35% až +18%Plyne z toho závěr: jen ty nejhlubší tóny (cca do 120Hz) zapnutím D.B. zesílíte o další necelé 3 stupně, které jsou na regulaci hloubek. Zjištěné hodnoty jsou samozřejmě jen orientační - při poloviční amplitudě tónu 63Hz na vstupu nebo při snížené hlasitosti mi vyšlo max. zesílení hloubek se zapnutím D.Bass až o 150%. Při zvýšené hlasitosti je zesílení naopak pod 100% (to je ale žádoucí).Pokud si však zapínám tuto funkci při poslechu CD (nahrávka s hlubokými tóny gongu s průměrem 2,2m), pak se průměrná zvuková amplituda zapnutím D.B. zesílí cca o 50% a dokážu to postřehnout sluchem jen s obtížemi. Na staré věži SONY jsem si provedl stejný test ve stejném místě CD a vyšlo mi z toho zesílení o 360% (zapínal jsem tentokrát funkci GROOVE) - to je 7x vyšší účinek! To vysvětluje, proč jsem měl od sestavy SC-PMX92 tak velká očekávání a pak jsem si myslel, že D.Bass nefunguje.Na druhé straně však musím uznat, že mikrověž SC-PMX92 má natolik plný a sytý zvuk, že vyšší zesilování basů by už asi nebylo ku prospěchu. U staré věže totiž v podobném případě vnímám i já (se svým opotřebovaným sluchem) nežádoucí zkreslení. A protože jsem si novou věž nenechal při nákupu předvést (což není radno dělat), měl jsem nepřiměřená očekávání. Nakonec jsem se ale dokázal smířit s tím, co jsem koupil. Přece jen to byl krok k lepšímu. Navíc mě těší, že moje nová sestava řeší regulaci basů i výšek stejně, jako za starých času - totiž otočnými knoflíky.A tož tak...

Marcel
5. 4. 2020 • 9:58

Tak to je slušná analýza. Mě zase až tak o ty basy nejde, ale výstup pro subwoofer by neuškodil a pro mnohé by to bylo řešení. Jinak já jsem srovnával i s jinými značkami a i dražšími modely a vyšla mi tato opravdu po zvukové stránce nejlíp. Tim ovšem netvrdím, že je dokonalá. Spousta věcí by se dala udělat lépe. Zejména displej a ovládání.

Hydrawerk
19. 7. 2022 • 17:33

Taky mám SC-PMX92 a při běžné hudbě je funkce D.BASS neznatelná, je tedy k ničemu, moc se to inženýrům od Panasonicu nepovedlo. Doporučuji použít raději Preset Equalizer "heavy" nebo nastavit basy točítkem na předním panelu.

jarkar
3. 10. 2022 • 14:41

Podle mého názoru funkce D.BASS dělá to, co od ní lze očekávat. Zesílí skutečně jen velmi nízké kmitočty, což se ovšem projeví jen u signálu, který takové kmitočty obsahuje. U mnoha nahrávek však takto zesílené velmi nízké kmitočty mohou při poslechu přesto zanikat, nejsou vnímány na pozadí často přítomných vyšších hlubokých kmitočtů.

Sx02
26. 2. 2020 • 12:20

Pouzivam prapuvodni verzi s Chromcastem a spokojenost. Paradoxne sehnat ten chromcast (audio) byl celkem orisek a nerozumi si se spotify aplikaci na pc (mobil a browser je ok)

Marcel
25. 2. 2020 • 19:20

Na AVmania už druhý test tohoto systému. No nic méně, dlouho jsem vybíral náhradu za 20let starou hifi věž JVC. Dost poslouchal po různých obchodech různé kompaktní systémy, a nakonec mi nejlíp vyšel (cena-vykon) právě tento systém. Po výměně repro kabelů za lepší, je zvuk znatelně jinde. Koupě rozhodně nelituji. A pro streemaře-stačí dokoupit Chromecast, nebo něco podobného, připojit k WiFi a není problém.

Jan Grund
26. 2. 2020 • 17:02

Velký souhlas,u první recenze to dost lidí hanilo,ale poměr cena výkon nemá konkurenci.Kabely jsem taky vyměnil a o dost lepší zvuk,v krabici jen drátky ke zvonku😀 velká možnost připojení né jen BT😉

Daly90
27. 2. 2020 • 14:53

Nebo si připlatit na PMX150 😃 má wifi i spotify, komunikuje bez problému a aplikace na ovládání z telefonu jede perfektně 🙂Mimochodem Spotify connect tam jede i mimo wifi ( stačí aby na wifi byl mikrosystém ).

Jan Grund
27. 2. 2020 • 16:29

Taky možnost,pokud si připlatíte rozdíl cca 5 tis.To už je na každým,ale pak už bych šel asi do něčeho jiného 😉

Daly90
28. 2. 2020 • 10:49

Tak ve stejné ceně se nabízí Pioneer. Vypadá zajímavě, skoro bych mu i trochu víc věřil. Jenom otázka, jak budou hrát ty reproduktory. To by se muselo stejně vyzkoušet a poslechnout 😃

Jirka
25. 2. 2020 • 15:11

Docela by mě zajímalo přímé srovnání kvality zvuku s DENON M-41DAB. Velikostně jsou si docela podobné, Panasonic je za stejnou cenu i s repro, navíc má o něco lepší konektivitu, ale Denon nikde jen tak vystavený nemají...

Daly90
27. 2. 2020 • 14:52

Skoro bych měl chuť to na krám objednat a zkusit 😃 ale osobně mi chybí spíš nějaká alternativa ke všem soundbarům a pseudo hifi...

Jan Grund
27. 2. 2020 • 16:24

Tak určitě objednej,já to kupoval cca za 7.5,dneska se dá sehnat kolem 6tis.Soundbar to sežere jako prd,to by musel být opravdu dobrej.A za ty peníze to opravdu zvukově nemá konkurenci už několik let v téhle kategorii samozřejmě 😉

Daly90
28. 2. 2020 • 10:40

Akorát otázka, jaký repro k tomu Denonu... Jestli vyloženě jejich, nebo třeba Polk/Yamahu atd.. Panasonic znám dost dobře. Řadu PMX prodávám už skoro deset let a poslouchal jsem je dost. Mě na prodejně ale spíš chybí nějaká základní a dostupná sloupová sestava. Ne každému se chce úplně soundbar 😃

malvino
25. 2. 2020 • 13:54

Bez Spotify a dalších streamovacích služeb? Kdo si to koupí?

boldricus
25. 2. 2020 • 15:03

Třeba ten, kdo na streamovací služby takříkajíc s*re. A že jich znám dost. 😃
Kdo by to přecijen nemoh bez streamů vydržet, připojí si tel přes bt.
My ostatní sme rádi, že nám streamovací serepetičky zbytečně nezvedají cenu. 😉

David Švehla
26. 2. 2020 • 18:25

Moc by mě zajímalo čím to zařízení budete krmit když na streamovací služby "kašlete". Z nějaký flashky plný kradenejch 128kbps MP3? Jsme v roce 2000? Pro běžnej poslech je tu Spotify, YT Music, Apple atd. Pro kvalitní stream TIDAL nebo osobní audiotéka na NASce. Tohle zařízení nepodporuje ani DLNA ani streaming takže si moc neumím představit jak bych ho používal. Představa, že si každou chvíli páruju telefon, zbytečně tahám stream do telefonu a konvertuju ho přes BT mi přijde fakt trochu z minulosti. A to ani neřeším absenci LDAC nebo AptX kodeku.

Funai
26. 2. 2020 • 18:49

Skade si spadol ? Ja mam na USB kluci FLAC subory, trdlo.

Jan Grund
26. 2. 2020 • 19:11
Marcel
26. 2. 2020 • 19:45

Ale no tak, pánové. Nechápu proč se vzájemně nasírat. Každý si své peníze může utratit za co chce. Lidi co si chtějí platit Spotify, Tidal atd tak si koupí sestavu jinou, pro ně v jejich očích lépe vybavenou. Těm co to nevyužívají to stačit bude. O těch kradených MP3 pomlčím. S USB mužů přehrávat všechny mnou využitelné formáty. Váš, Flac, a vyzkoušel jsem i DSD.

Daly90
27. 2. 2020 • 14:55

Hlavně připojením přes Bluetooth trochu omezím funkce telefonu.. Někdo zavolá, nebo přijde SMS, bohatě stačí like na facebooku a cinká/zvoní to přes mikrosystém. Radši bych si přihodil na PMX150 😝

Dr.
15. 12. 2020 • 6:48

vše je jen o nastavení zvuku mě hraje hudba v mobilu a žádné okolní aplikace mi nijak nenarušují poslech 😉

Jan Grund
26. 2. 2020 • 19:21

Ty seš jouda audiofil😀,možná Tidal a ten moc lidí si nezaplatí.Zbytek služeb vytahnes na 320kbs.Přes PC,Nas a zvukovou kartu posílám vše ve flacu😉 a myslím že je jen málo lidí co by to flacem krmit chtělo.Vzdyť to stojí 7 tis.Neporovnávejte s vašima sestavama za 50 a víc.Těch možností jak si trošku ten zvuk užít je na tuhle cenovou skupinu víc než dost.Taky jsem nad sestavou uvažoval a bál se recenzí rádoby audiofilu,teď jsem víc než spokojený...

David Švehla
27. 2. 2020 • 0:09

Vůbec nezpochybňuju, že ten systém může hrát dobře.. obzvlášť za ty peníze. Jen prostě nevidím cílovku. Pro běžný poslech (MP3) prostě chybí podpora steamingu a pro lepší poslech aspoň DLNA. Nahrávat si FLACy na USB je fakt hodně kostrbatý řešení. DLNA podporuje můj deset let starej AVR takže prostě nechápu že tady chybí. A pro použití čistě s PC jsou na trhu podle mě lepší kandidáti: ifi / Schiit + aktivní repro nebo přímo repra s integrovaným DACem.

Marcel
27. 2. 2020 • 5:00

Tak nějak jak to popisuješ (kostrbatě) to dělám třeba já. Vyhledám ve Flacu nebo v DSD hodím na USB a stačí. K tomu mám staré CD co mě nikdy neomrzí a stačí. Z poloviny času jede rádio. Kupoval jsem to kvůli zvukové reprodukci. Á jak jsem psal výše, pro steemery to není.

Jirka
27. 2. 2020 • 6:59

Troufám si tvrdit, že u mikrosystému této velikosti nebude rozdíl mezi mp3 320kbs a flac nějak zásadně slyšitelný, to asi jde poznat u trochu dražšího HiFi...

Jan Grund
27. 2. 2020 • 16:14

Přesně tak👍,rozdíl slyšitelný je,ale určitě ne jako u sestavy za 50 tis.Kdyz jsem líný zapnout PC, klidně to krmím tlf.přes bluetooth a taky záleží v jaký kvalitě je hudba na Spotify,ne vše je ve 320 kbs.Pokud ano, určitě to nikoho nepohorší, spíš překvapí.Tohle není audiofilská sestava😉je to lidovka pro obyč lidi.

Jan
11. 6. 2022 • 15:05
Jan Grund
25. 2. 2020 • 17:50

Vlastním PMX 90,Spotify používám z tlf.přes bluetooth,nebo PS4,nebo PC . Možností je kotel😀

St.
26. 2. 2020 • 7:15

Já souhlasím. Přes BT je zvuk podstatně horší a dokupovat Chromecast jsou další peníze. Takže i já bych hledal systém s podporou Spotify, Tidal, apod. Ale jak čtu, cílovou skupinu si systém najde, tak to pro výrobce asi není problém.

Marcel
26. 2. 2020 • 12:13

Přesně jak píšete. Cílovou skupinu si najde. Každý má jiné preference a třeba mě, by ani nenapadlo si platit streemovaci služby. Ale chápu, že spousta lidí, to dnes jinak neřeší.

Jan Grund
26. 2. 2020 • 16:56

Ale proč pořád řešíte BT?Z Pc USB kabelem napřímo do Hifi,má to svůj Dac.Ovládám Spotify na PC mobilem,když už vám jde o zvuk,nebo další možnost optickým kabelem

qwertysaurus
29. 2. 2020 • 13:11

Systém vlastím 2 týdny.
Schválně jsem si koupil "hloupé" rádio. Streamovací "služby" dodám externě. Nepotřebuju, aby mi systém morálně během pár let zastaral (ukončená nebo již neaktualizovaná služba třetí strany bez náhrady, např. Tune In). Zároveň nechci takové služby ovládat z telefonu. A display, jaký na rádiu je (PMX150 nevyjímaje), je na jakékoliv ovládání nevyhovující. Pokukoval jsem po systémech od Onkya a Pioneeru s vetším displayem, ale ty mě natolik neoslovili.
Streamovací služby si neplatím, poslouchám internetová rádia bez reklam s bitratem kolem 192 kbit/s. Streamování plánuju do budoucna řešit pomocí Rpi 3 se sedmipalcovým dotykovým displayem, případně včetně dálkového ovládání, jedoucího na Volumio. Napojení do rádia přes USB (když bude fungovat) nebo přes S/PDIF rozšiřující desku. Případně se dají sehnat streamery za pár tisíc (s/bez displaye či dálkového ovládání).
Podcasty - mluvené slovo - jedu přes BT. Zde to stačí a ovládání přes smartphone je tady téměř nutnost.

Radek
29. 2. 2020 • 22:42

Bez problémů. Spotify provozuju přes bluetooth z televize (Samsung), z mobilu nebo z počítače, to samé youtube, internetová rádia, atd.

ROMAN
15. 11. 2021 • 11:47

KUPIL SOM, NAPOJIL SOM NA TABLET A JE TO DALEKO DALEKO LEPSIE AKO DISPLAYOM OVLADAT SPOTIFY NA RADIU. SI UPLNE MIMO.

Určitě si přečtěte

Články odjinud